ZEBRANIE RODZICÓW / 16 września 2016r.

Drodzy Rodzice,

Zapraszam wszystkich w najbliższy piątek o godzinie 9:20pm,  na bardzo ważne spotkanie w sprawie roku maturalnego .

Przypominam, że

25 września jedziemy na pierwszą w tym roku szkolnym wspaniałą wycieczkę – dzięki naszym Rodzicom ,  jeszcze w kwietniu udalo nam sie kupić bilety  na oblegany show w NY( Broadway) – musical SCHOOL of ROCK. Zakupienie zniżkowych biletów kosztowało Rodzicow sporo trudu, dlatego mam nadzieje, że wszyscy Uczniowie pojadą a Rodzice do nich dołączą:)

Bardzo proszę aby wszyscy uczniowie na najbliższy piątek przyniesli gotówkę lub czek na 30$ (resztę dokładamy z pieniążków klasowych). Zapraszamy również Rodziców – cena 65$ ( włącznie z przejazdem). Pozwolenia na wyjazd będzie można podpisać w najbliższy piątek.

Więcej informacji na piątkowym spotkaniu.

Bardzo proszę aby wszyscy uczniowie w najbliższy piątek przynieśli zeszyty i podręczniki ( te z poprzedniej klasy).

Pozdrawiam, 

 Małgorzata Tadej

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.