Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Jest tradycją w naszej szkole , że rodzice klas X przygotowują poczęstunek (w dniu zakończenia roku szkolnego) dla uczniów klas XI.
Tak jest i w tym roku. Jednak nie wszyscy Rodzice z naszej klasy włączyli się w przygotowanie tego poczęstunku ( kanapki, owoce, ciasta i napoje). Jestem pewna , że stało sie tak jedynie przez nieuwagę.
Bardzo więc proszę, aby Rodzice, którzy jeszcze tego nie uczynili zadzwonili niezwłocznie ( dziś lub jutro do południa) do naszych Mam Klasowych – Pani Agnieszki Dery (908) 601-9426 i Pani Małgorzaty Jaśkiewicz (908)577-8729 ( lub kontaktowali sie mailowo), aby powiedzieć, w jaki sposób mogą pomóc w przygotowaniu poczęstunku. Będę bardzo wdzięczna:)
Nasze dzieci też bedą uczestniczyc w tej piątkowej kolacji. To będzie bardzo miły wieczór.

W następnym roku szkolnym przyszłoroczna klasa X przygotuje poczęstunek dla naszej klasy:)

Przypominam, ze uczniowie powinni ubrać sę odświętnie.

Pozdrawiam,
Małgorzata Tadej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.