WYWIADÓWKA- 9 lutego, godzina 1pm

Wywiadówka odbędzie się w sobotę, 9 lutego, 2019. Zapraszamy wszystkich do sali gimnastycznej na krótkie spotkanie sprawozdawcze o godzinie 1:00. Następnie, rodzice spotkają się w klasach z wychowawcami swoich dzieci. W przypadku rodziców, którzy mają w szkole dwoje lub więcej dzieci, zapraszam najpierw do klasy starszego dziecka. Podczas wywiadówki rozdane zostaną oceny, a wychowawca ogólnie omówi swoją klasę. Rodzice którzy pragną szczegółowo rozmawiać na temat swojego dziecka, proszeni są o pozostanie po wywiadówce, lub ustalenie daty prywatnego spotkania. 
Dodatkowo, po wywiadówce, zapraszam wszystkich uczniów klas 8, 9, 10 i 11 wraz z rodzicami na krótkie spotkanie w sali gimnastycznej. Spotkanie jest obowiązkowe. 

DVD z nagraniem szkolnych jasełek będzie dostępne w sprzedaży w sobotę, 2 lutego. Cena $15. Tradycyjnie, dochód ze sprzedaży dvd zostanie przekazany klasie ósmej i jedenastej. Zapraszamy do biura szkolnego. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.