WYWIADÓWKA 12 lutego 2016/ Wycieczka/ Rozprawka/ Koncert Talentów

Przypomnienie:

  • bardzo proszę o napisanie rozprawki na najbliższy piątek/temat rozprawki: „ Młodość jest fundamentem, na którym ma się oprzeć budowla życia”- napisz rozprawkę, w której uzasadnisz prawdziwość powyższych słów podając minimum cztery argumenty ( z literatury, filmu, życia…) świadczące, iż dzieciństwo i młodość to ważny etap w kształtowaniu osobowości każdego człowieka.
  • 19 lutego – 8:20 − 9:00 pm wywiadówka w  klasach, 9-10 pm zebranie ogólne na dużej sali
  • 4 marca- Koncert Talentów , zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału
  • prosimy aby w najbliższy piątek zwrócić t kartki na klasową wycieczkę (Broadway show)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.