Wycieczka do Polski- przedzłużenie zapisów

Drodzy Dyrektorzy, Nauczyciele i Rodzice
Akademia Języka Polskiego przedłuża zapisy na wycieczkę dla młodzieży licealnej (high school, od 14 lat) po południowej Polsce od 2-12 lipca 2018. Koordynatorem wycieczki jest Anna Tracz, organizatorem Biuro Podróży z Głogowa. Uczestnicy spotykają się 2 lipca w Krakowie (jest możliwość spotkania od 1 lipca za dodatkową opłata za nocleg). Organizator pokrywa też ubezpieczenie. Cena $750 przy zgłoszonych 45 osobach (1 autokar). Każdy uczestnik przylatuje do Polski i dojeżdża do Krakowa z opiekunem/rodzicem indywidualnie, na własny koszt.
Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z A.Tracz 732-2789026 lub [email protected] do 28 marca 2018

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.