Wakacyjny obóz w Piekarach kolo Krakowa

Informacje na temat wakacyjnego obozu dla mlodzieży:

Serdecznie zapraszamy młodzież w wieku 13 – 17 lat do udziału w wakacyjnym obozie językowokrajoznawczym. Oferujemy 45 – godzin zajęć językowych z lektorem, atrakcyjny program edukacyjny, wypoczynek oraz spotkania z rówieśnikami polskiego pochodzenia z różnych krajów świata. Termin: od 3 do 16 lipca 2016 r.

Program obozu:

 zajęcia z języka i kultury polskiej  zwiedzanie Krakowa: Zamek Królewski na Wawelu, Droga Królewska, Śladami Jana Pawła II, żydowski Kazimierz oraz wybrane muzea i zabytki;  wycieczki edukacyjne i krajoznawcze po Małopolsce, m.in. Kopalnia Soli w Wieliczce, Muzeum Auschwitz-Birkenau, Tarnowskie Góry, Zamek w Pszczynie;  zajęcia rekreacyjno-sportowe,  zajęcia taneczne,  zajęcia plastyczne,  projekcje filmowe,  gra terenowa, basen, dyskoteki.

Zakwaterowanie: Centrum Edukacyjne „Radosna Nowina” w Piekarach (10 km od Krakowa), obiekt strzeżony i monitorowany, zakwaterowanie w domkach, w pokojach trzy osobowych (jedna łazienka na 2 pokoje), w pełni wyposażonych (pościel, ręczniki), WiFi, możliwość dodatkowego korzystania z basenu i siłowni, która znajduje się na terenie ośrodka.

Strona internetowa ośrodka http://www.radosna.cba.pl Cena obozu: 540 EURO/ 580 USD Świadczenia zawarte w cenie: noclegi, trzy posiłki dziennie (pierwszym posiłkiem w dniu przyjazdu jest obiadokolacja), całodobowa opieka wykwalifikowanych wychowawców, zajęcia językowe z lektorem przygotowanym do pracy z młodzieżą, wycieczki w ramach programu edukacyjnokulturalnego, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów oraz ubezpieczenie KL.

Warunki dotyczące zapisu i uczestnictwa w obozie:  młodzież w wieku od 13 do 17 lat;  co najmniej podstawowa znajomość języka polskiego;  wstępne zgłoszenie: należy przesłać mailem imię i nazwisko, wiek i adres uczestnika,  potwierdzenie udziału: oryginał karty z podpisami uczestnika i rodzica/ opiekuna prawnego należy wysłać pocztą na adres organizatora obozu.

Organizator Stowarzyszenie „Wspólnota Polska” Oddział w Krakowie Rynek Główny 14, 31-008 Kraków tel./faks 48 12 422 43 55 Koordynator zadania: Barbara Dudzik e-mail: [email protected]

Partnerzy: Stowarzyszenie Oświaty i Kultury Polskiej, Fundacja im. Ks. Siemaszki UWAGA! Prosimy o kontakt z biurem i potwierdzenie dostępności miejsc przed dokonaniem rezerwacji

Click to access OFERTA_POBYTU_2016.pdf

Click to access Piekary_-_regulamin.pdf

http://www.centralapolskichszkol.org/index.php/ogloszenia/artykul/oferta-2016-oboz-w-piekarach-k-krakowa/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.