Wakacje w Polsce:)

Ogłoszenie:

Jeżeli jesteś rodzicem wychowującym nastoletnie pociechy poza granicami Polski i już teraz myślisz, jak zaplanować wakacje swoich dzieci, mamy dla Ciebie, a właściwie dla nich, wyjątkową propozycję! Polonicus – trzy niezwykłe tygodnie spędzone na Dolnym Śląsku w gronie rówieśników nie tylko z Polski, ale również polskich kolegów i koleżanek zamieszkałych na codzień w różnych krajach świata. Po raz kolejny polska młodzież spotka się w Polsce, by szlifować swój polski, poznawać historię i kulturę Polski, ale również by nawiązywać nowe przyjaźnie i poznawać historie swoich rówieśników.

VIII  Zlot Młodzieży Polonijnej POLONICUS 2016 odbędzie się w dniach 16-29 lipca. Program jak co roku jest bardzo bogaty i każdy uczestnik będzie w nim mógł znaleźć coś dla siebie. Warsztaty, spotkania, wycieczki, turnieje, zajęcia sportowe i rekreacyjne, karaoke, dyskoteki i wiele innych atrakcji.

Zapraszamy na stronę Fundacji FREYA oraz na facebookowe strony Fundacji i POLONICUSA.

www.freya.org.pl
https://www.facebook.com/Fundacja.Freya/
https://www.facebook.com/Polonicus-1616265871995508/?fref=ts

Fundacja FREYA zaprasza na  niezapomniane lato tych wszystkich, którzy czują, że Polska to ich kraj :-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.