Praca domowa na 25 stycznia 2020 r.

ZA TYDZIEŃ (1 LUTEGO), ZE WZGLĘDU NA WCZESNY WYJAZD NA STUDNIÓWKĘ, UCZNIOWIE NASZEJ KLASY MATURALNEJ NIE MAJĄ ZAJĘC LEKCYJNYCH. BĘDĄ WIĘC MOGLI LEPIEJ PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO WIECZORNEJ ZABAWY. W związku z tym, przez kolejne 4 tygodnie po studniówce zajęcia bedą przedłużone o pół godziny (czyli do godziny 2pm).

Praca domowa

1.Opracować następnych pięć zestawów maturalnych (6-10)

2. Nauczyć się i przygotwać się do testu – zestawy 1-5

3. Wypisać polskie zabytki z listy UNESCO (geografia), wybrać jeden aby go dokładniej omówić.

W ubiegła sobotę młodzież otrzymała regulamin na bal studniówkowy. Proszę aby młodzież oraz rodzice zapoznali się z regulaminem i zaakceptowali podpisem ucznia i rodzica. Podpisany regulamin wraz z numerem telefonu proszę o zwrot do Pani Uli Pietruszewskiej najpóźniej w najbliższą sobotę podczas zajęć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.