Praca domowa na 23 lutego 2019

Na lekcji 9 lutego:

  • Temat 1:”Oda do młodości” Adama Mickiewicza.
  • Temat 2: ” Ballady i romanse’ zbiór poezji A. Mickiewicza. / Jego wydanie w 1822 r. – początek polskiego Romantyzmu./ Ballada jako gatunek synkretyczny./ Ballada „Romantyczność” jako manifest polskiego Romantyzmu. ( ” Miej serce i patrzaj w serce”).
  • Temat 3: jak napisać roprawkę? Kompozycja rozprawki.

PRACA DOMOWA/ na 23 lutego

Młodość jest fundamentem , na którym ma się oprzeć budowla życia”. Napisz rozprawkę, w której uzasadnisz prawdziwość powyższych słów podając minimum cztery argumenty dowodzące, że dzieciństwo i młodość to ważny etap w kształtowaniu osobowości każdego człowieka./ minimum 2 strony , na komputerze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.