Matura już za 10 dni!

 

Dobry wieczór,

Z pewnością cały czas żyjemy jeszcze wspomnieniami z naszej wspaniałej, sobotniej wycieczki:) Bardzo dziękuję za zaproszenie.

Jednak już niedługo czeka nas następna ekscytująca i bardzo ważna sobota- SOBOTA MATURALNA! 🙂

 W związku z tym, proszę aby CODZIENNIE POWTARZAĆ odpowiedzi na pytania maturalne.

Bardzo proszę RODZICÓW ABY DZIŚ jeszcze  SPRAWDZILI czy młodzież ma opracowane wszystkie pytania./ w razie potrzeby służe pomocą

Zwracam się z prośba aby CODZIENNIE odpytywać uczniów. Czasu już bardzo mało…

W najbliższą sobotę, 29 kwietnia,  10am-2PM, organizuję dla uczniów dodatkową powtórkę do matury. Mam nadzieję, że WSZYSCY UCZNIOWIE  będą obecni. Rodziców proszę o wsparcie. To będzie bardzo ważna sobota. Chętnych rodziców proszę o przyniesienie owoców, ciasta lub ciasteczek na tę sobotę powtórkową. Będą przygotowane też kanapki.

Przypominam, że na piątek trzeba umieć śpiewać nasze 2 piosenki./ teksty i linki poniżej

Wszyscy powinni być obecni.

W związku z zakończeniem liceum, jest bardzo dużo przygotowań i pracy. Proszę wszystkich Rodziców o pomoc dla naszej ” Trójki klasowej” oraz systematyczne odpisywanie na maile.  To nasze dzieci, dla nich to wszystko przygotowujemy.Uczniów proszę aby brali czynny udział w tych przygotowaniach.

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.