LEGITYMACJE SZKOLNE

LEGITYMACJE SZKOLNE

Oto wytyczne, jakie otrzymaliśmy od Centrali Polskich Szkół Dokształcających w sprawie wyrobienia/przedłużenia legitymacji szkolnych: 

 1. Jeżeli rodzic chce wyrobić legitymację swojemu dziecku musi wypełnić druk (pobrać ze strony cetralapolskichszkol.org) wypełnić zgodnie z zasadami opisanymi na druku, następnie uzyskać pieczątkę szkoły z podpisem dyrektora, który stwierdzi, że dane dziecko uczęszcza do jego placówki.

2.W przypadku przedłużenia legitymacji należy również wypełnić druk (zaznaczyć na druku wyraz przedłużenie), dołączyć do podania podpisanego przez dyrektora szkoły legitymację w celu umieszczenia pieczątki.”

Wnioski o wyrobienie czy przedłużenie (w tym przypadku należy dołączyć oryginalną legitymację) będziemy przyjmować w biurze szkolnym do 23 marca, następnie zostaną one przesłane przez szkołę do konsulatu. Rodzice którzy pragną osobiście załatwić sprawy w konsulacie, nadal potrzebują pieczątki szkolnej w celu potwierdzenia, że dziecko uczęszcza do szkoły. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.