BYĆ POLAKIEM – konkurs/http://swiatnatak.pl/

W związku z licznymi prośbami nauczycieli szkół polonijnych, motywowanymi feriami zimowymi w wielu krajach Europy i świata, Komitet Organizacyjny IX edycji Konkursu POSTANOWIŁ PRZEDŁUŻYĆ TERMIN NADSYŁANIA prac konkursowych do dnia 18 marca 2018 r. Decyduje przy tym data stempla pocztowego na nadanej przesyłce.

Jeśli masz 9 – 25 lat, znasz polski ale żyjesz za granicą, lubisz Polskę i chcesz w nagrodę przyjechać do Ojczyzny, prześlij pracę pisemną lub multimedialną na jeden z tematów:

– grupa 1. (9 – 10 lat): Tajemnica rodzinnej pamiątki.
– grupa 2. (11 – 12 lat): List do Starego Doktora (Janusza Korczaka).
– grupa 3. (13 – 15 lat): Opowieść rodzinna, którą warto ocalić od zapomnienia.
– grupa 4. (16 – 19 lat): Odsiecz wiedeńska oczyma jej uczestnika.
– grupa 5. (studenci, do 25 roku życia): Odblaski polskości…

Aby wziąć udział w Konkursie musisz wypełnić Formularz Zgłoszeniowy oraz przesłać swoją pracę zgodnie z Regulaminem. Zapoznaj się z tematami prac w swojej grupie wiekowej i do 28 lutego 2013 r. podziel się z nami swoimi pomysłami. Decyduje data stempla pocztowego. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, w tym wyjazd do Polski, zwiedzanie Sejmu RP, uroczysta gala wręczenia nagród w Zamku Królewskim w Warszawie !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.