Bardzo WAŻNE

Przekazuje trzy bardzo ważne infornacje od Pani Dyrektor:

1)

Drodzy Rodzice:

Minęły dwa miesiące od pierwszego dzwonka, a nasi podopieczni coraz lepiej czują się w swoich klasach. Cieszy mnie to bardzo, pragnę jednak przypomnieć o przestrzeganiu pewnych zasad które stworzone są w celu zapewnienia uczniom dobrego doświadczenia edukacyjnego, oraz stworzenia bezpiecznych warunków.

1. Rozmawianie, nieuważanie i niesłuchanie wychowawcy, który pragnie przekazać cenną wiedzę, przeszkadza nie tylko samemu nauczycielowi, ale również innym uczniom pragnącym te cenne informacje sobie przyswoić. Tracą na tym również bardzo dużo sami uczniowie, którzy przeszkadzają, ponieważ niemożliwym jest, aby i oni tą wiedzę nabyli. 

2. Szacunek powinien być okazywany wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły, rodzicom, oraz kolegom i koleżankom,

3, Wychodzenie z klasy powinno być ograniczone do konieczności. 

4. Telefony komórkowe nie są uczniom potrzebne podczas zajęć czy uroczystości szkolnych. Jeżeli zaistnieje potrzeba, wychowawca skontaktuje się z rodzicami. To samo odnosi się do wszelkich gadżetów, które służą w celu odwrócenia uwagi. Gadżety tego rodzaju będą rekwirowane i oddawane rodzicom ostatniego dnia szkoły. 

5. Wychodzenie z budynku szkolnego podczas zajęć jest niedozwolone. 

6, Łazienka nie jest miejscem do spotkań towarzyskich. Uczniowie powinni korzystać z niej pojedynczo, a nie grupowo. 

Proszę porozmawiać ze swoimi dziećmi i wytłumaczyć jak ważne jest przestrzeganie zasad dobrego wychowania. Z góry dziękujemy za pomoc. 

Z poważaniem, 
Joanna Moczulski
Dyrektor
Akademia Jana Pawła II

2)

Drodzy Rodzice: 

W piątek, 16 listopada, będziemy dekorować salę gimnastyczną na uroczystość, która odbędzie się w sobotę. Zwracam się z prośbą do ojców by pomogli w przenoszeniu i ustawianiu krzeseł. Zaczynamy o godzinie 18:00. Ochotników proszę o potwierdzenie swojej obecności mailem do mnie. 

Z góry dziękuję za pomoc. 

Z poważaniem, 
Joanna Moczulski
Dyrektor
Akademia Jana Pawła II

3)

Drodzy Rodzice: 

Od soboty, 17 listopada, będzie możliwość  dopisania się na dyżury w grudniu. Dokładamy pięć pozycji dla dyżurnych. Potrzebujemy więcej pomocy podczas zajęć ze względu na zwiększoną ilość uczniów. 

Pozdrawiam, 
Joanna Moczulski
Dyrektor 
Akademia Jana Pawła II

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.